Baza wiedzy

Instalacje sanitarne to bardzo szeroki zakres prac, którym może sprostać tylko doświadczony zespół fachowców w swojej dziedzinie. Sprawdź, czym wyróżnia się nasz zespół instalatorów oraz jak tworzymy najlepsze instalacje sanitarne w Szczecinie
Więcej
Sprawdź, jak łatwo można obniżyć rachunki za energię z wykorzystaniem powietrznej pompy ciepła Nibe F2120 o podwyższonej wydajności.
Więcej
Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii do ogrzewania domu czy mieszkania to z roku na rok coraz częściej wybierany sposób na obniżenie rachunków za ogrzewanie domu, czy mieszkania. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób pompy ciepła Buderus pomagają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz czym wyróżniają się na tle konkurencji, sprawdź ten wpis.
Więcej
Montaż rekuperacji może wydawać się prostym zadaniem, z którym poradzi sobie większość „fachowców budowlanych” czy instalatorów. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej i wybór niewłaściwej firmy instalacyjnej może przysporzyć nam więcej kłopotów, niż mogłoby się wydawać.
Więcej
Rekuperacja jest coraz częściej montowana w nowych domach oraz istniejących budynkach. Korzyści z posiadania rekuperacji są odczuwalne nie tylko na rachunku w sezonie zimowym, ale również na własnym komforcie i zdrowiu osób mających alergię. Jeśli zamierzasz samemu zabrać się za montaż rekuperacji, sprawdź kiedy warto to zrobić i jakie są najczęściej popełniane błędy przy samodzielnym montażu rekuperacji w domu jednorodzinnym.
Więcej
1 2 3 5