O nas

Poznaj nasz zespół

Otoczymy Wasz dom profesjonalną opieką

Branżę instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii znamy od podszewki, bo ten kierunek rozwoju wybraliśmy już w szkole średniej. Zebrane doświadczenie na każdym poziomie realizacji (doradztwa, sprzedaży, montażu i serwisu) owocuje wysokimi standardami pracy, obsługi oraz jakości. Zależy nam na zapewnieniu Wam poczucia spokoju i bezpieczeństwa, zarówno na etapie bezpośredniej współpracy, jak i całym okresie użytkowania instalacji. Swoje prace wykonujemy kompleksowo- od wykonania przyłączy do domu, poprzez instalacje wewnątrz budynku, kończąc na montażu źródła ciepła (jak np. pompa ciepła lub kocioł gazowy) oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Pracujemy w różnej skali. Znajdują się w niej domy jednorodzinne, a także hotele, szkoły, hale, budynki wielorodzinne. Utrzymujemy w nich także opiekę eksploatacyjną całych instalacji grzewczych i sanitarnych w tych obiektach.

Choć w branży jesteśmy od ponad 15 lat, dalej szkolimy się i rozwijamy w zakresie nowych technologii, a także rozbudowujemy i udoskonalamy działy (Sprzedaży, Montażu, Serwisu) w naszej firmie, aby jeszcze lepiej wykonywać nasze zadania oraz być z Wami w stałym kontakcie.
Pomagamy też w zakresie dokumentacji potrzebnej do skorzystania z aktualnych finansowań, dofinansowań, dotacji i programów, co znacząco może obniżyć koszty całej instalacji.
Jeśli na Waszej budowie widzicie pracowników z logo Qborg na ubraniach, na pewno jesteście w dobrych, fachowych rękach.

W naszej ofercie znajdują się:

 • Montaż pompy ciepła,
 • Montaż kotła gazowego,
 • Rekuperacja,
 • Centralne ogrzewanie,
 • Instalacja wodno- kanalizacyjna,
 • Montaż klimatyzacji.
 • Montaż systemów solarnych,
 • Montaż instalacji przeciwpożarowej,
 • Montaż systemu kominowego,
 • Montaż stacji uzdatniania wody,
 • Montaż przyłącza gazowego.

Serwis:

 • pomp ciepła Nibe Buderus
 • kotłów gazowych Buderus
 • rekuperatorów Brink i Wanas

Piotr Murawski

Instalator i współzałożyciel firmy

Buduje firmę z pasji. Wyłącznie ze względów zdrowotnych zajął się marketingiem i organizacją, odchodząc od pracy „w terenie”. Ma ogromne doświadczenie (ponad 14 lat w branży), dzięki czemu jest pomostem między Klientem i instalatorami. Kierunkowe wykształcenie i dyplom mistrzowski (w zawodzie „Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych”) zdecydowanie w tym pomagają- praktyka łączy się z teorią. Piotr współtworzy też program Hydraulik – Zawód Możliwości.

Instalacje sanitarne ma w małym palcu, pomimo wieku po 30. Dobrze wie o czym mówi i jak zrobić, aby klient jak najsprawniej otrzymał to, czego sobie zażyczył. Sam mówi, że jest bardziej instalatorem niż współzałożycielem firmy. Chociaż gdy usłyszy „Panie Prezesie”, na jego twarzy pojawia się uśmiech.

Marcin Starosta

Instalator i współzałożyciel firmy

Gdy miał 18, montował już pompy ciepła. Przedstawiamy Marcina- cudowne dziecko branży instalacyjnej.

Przez kolejne 15 lat doskonalił warsztat, technikę i umiejętności- to kolejny młody i doświadczony jednocześnie specjalista. Marcin to nasz filar pracy terenowej, zajmuje się serwisem, uruchamianiem urządzeń, oraz przekazywaniem swojej wiedzy kolejnemu pokoleniu instalatorów.

To też główny koordynator wszystkich prac, będąc jednocześnie na pierwszej linii prac- wszystko przez pasję i zamiłowanie do tego, co robi.
Laureat wielu konkursów i zawodów (m. in. 1 miejsce w Mistrzostwach Instalatorów w Zachodniopomorskiem), wyróżniany przez producentów urządzeń za montaż (m. in. najlepszą maszynownię NIBE).

Mistrz pomp ciepła, cesarz kotłowni, król instalacji. Godny zaufania, odejdzie od wigilijnego stołu, aby dojechać do Was i przeprowadzić skuteczny serwis urządzeń.
Tak jak Piotr posiada dyplom mistrzowski w zawodzie „Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych”. Razem są współzałożycielami firmy QBORG, oraz współtwórcami programu Hydraulik – Zawód Możliwości. Marcin jest strażnikiem jakości podczas realizacji dla naszych klientów. Zostań jednym z nich, a bardzo możliwe, że przyjedzie do Ciebie właśnie Marcin

Tomasz

To pewne, że gdy zadzwonisz lub napiszesz do nas, odpowie Tomek- główny doradca i specjalista handlowy.

Brakuje Ci drobnego elementu do instalacji? Tomek znajdzie go na drugim końcu Polski i zapewni dostawę pod Twoje drzwi. Magister Inżynier budownictwa (na kierunku Technologia i Organizacja Budownictwa), z 14-letnim doświadczeniem w branży handlowej i wykonawczej.

Tomek doradza, podpowiada i pomaga w zakresie doboru i znalezienia właściwego materiału. Jest w stałym kontakcie z liderami branży (Buderus PolskaNIBEMaincor PLTECESitaco – Brink Partner), u których skutecznie negocjuje stawki dla naszych klientów.

Krzysztof

Niech Was nie zwiedzie ten uśmiech! Krzysiek to konkretny specjalista z 10-letnim doświadczeniem w branży i dołączył właśnie do naszej firmy!

Doradzi Wam w sprawach handlowo-technicznych (również w zaawansowanym i bardzo złożonym zakresie), przygotuje dopasowaną ofertę i dokumentację, sprawnie zarządzając zamówieniami. A to wszystko w jednym czasie W XXI wieku mówi się o takich osobach „multitasker”, ale dla nas to po prostu fachowiec z krwi i kości.

Małgorzata

Przedstawiamy Gosię- mocne wzmocnienie naszego działu administracyjno-biurowego

Specjalistka z ponad 5-letnim doświadczeniem w branży, szczególnie w zakresie rekuperacji, klimatyzacji i rozwiązań wentylacyjnych. Dzięki temu Gosia nie tylko profesjonalnie opiekuje się umowami, fakturami, terminami realizacji, ale też w rozmowie z Klientami potrafi odpowiedzieć na złożone i z pozoru trudne dla osoby spoza branży pytania.

Bartek

Śmiało możemy powiedzieć, że Bartek to osoba młoda, a przy tym z pokaźnym 6-letnim doświadczeniem w branży instalacyjnej. Właśnie w niej spełnia się i wciąż rozwija zawodowo. Bardzo szybko odnalazł się w naszym młodym i dynamicznym zespołem. Odpowiedzialny jest za kontakt z klientami i kooperantami, w czym niezwykle przydatne jest jego przygotowanie praktyczne, które zdobył w hurtowniach hydraulicznych.
Od siebie możemy dodać, że Bartek już przy pierwszym kontakcie zdobywa zaufanie i potrafi rozpoznać potrzeby klientów, aby jak najsprawniej dopasować właściwe rozwiązania.
W odpowiedzi na zapytania ofertowe jest szybki jak Lucky Luke, precyzyjny jak Wasilij Zajcew oraz dokładny i skuteczny jak Sherlock Holmes. Skontaktujcie się z nami, opowiedzcie o swoich życzeniach, a bardzo możliwe, że to właśnie Bartek na nie odpowie.

Marek

Człowiek wielu zadań i talentów, ze specjalizacją w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta. Tworzy dopasowane oferty, które trafiają do Was nawet w 48 godzin, otaczając przy tym klienta profesjonalną i fachowa opieką. Ściśle współpracuje z działem technicznym, nabierając własnej wiedzy i kompetencji również w tym zakresie. Pomaga i przedstawia skuteczne rozwiązania w zakresie uzyskania dofinansowań (m. in. Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Ulga Termomodernizacyjna) oraz finansowań (jak np. kredyt OZE w Alior Bank). Dzięki jego opiece nad klientem procedury stają się przejrzyste i zrozumiałe. Można być pewnym, że Marek zawsze znajdzie sposób na oszczędność lub większy zwrot z inwestycji.
Posiada wykształcenie kierunkowe zgodne z działaniem naszej firmy

Prywatnie pasjonat piłki nożnej (gra w zespole Czarni Szczecin), motoryzacji i oczywiście… umiejętności sprzedaży. To się nazywa właściwy człowiek na właściwym miejscu!

Twój Instalator

Doświadczenie i pasja

Twój Instalator to firma istniejąca od 2013 roku, którą tworzy dwoje pasjonatów i ekspertów w swojej dziedzinie oraz setki zadowolonych klientów.

Od samego początku istnienia firmy, głównym celem było wdrażanie innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań w branży instalacji.
Firma „Twój Instalator” to my, Piotr i Marcin. Wybierając nasze usługi, otrzymujesz gwarancję tego, że to właśnie my osobiście będziemy z Tobą na każdym etapie realizacji. Jako założyciele firmy dbamy o jej pozytywny wizerunek oraz osobiście podpisujemy się pod najwyższą jakością wykonanych usług.

+0m2
Położonych metrów ogrzewania podłogowego w tym roku
+0
Zamontowanych pomp ciepła Nibe w tym roku
+0/rok
Zamontowanych kotłów gazowych Buderus w tym roku