O nas

Poznaj nasz zespół

Piotr Murawski

Instalator i współzałożyciel firmy

Z wykształcenia budowlaniec, który ma wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w Polskich i Niemieckich firmach.

Od wielu lat specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych technologiach zwiększających komfort mieszkania oraz obniżających koszty użytkowania domów, mieszkań i budynków. Stale poszerza swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, biorąc udział w szkoleniach, kurach oraz targach branżowych.

Piotr jest perfekcjonistą, duży nacisk kładzie na optymalizację wykorzystanych rozwiązań oraz dokładność wykonanych przez zespół prac instalacyjnych. Doskonale odnajduje się w roli innowatora, który testuje i wprowadza najlepsze rozwiązania w firmie.

Marcin Starosta

Instalator i współzałożyciel firmy

Ma wykształcenie budowlane, które zdobył w 2008 roku. Od samego początku istnienia firmy Twój Instalator zajmuje się montażem instalacji centralnego ogrzewania, solarnych oraz wentylacji. Ma duże doświadczenie zawodowe, które zdobył we współpracy z polskimi i zagranicznymi firmami.

Marcin cechuje się dużą determinacją oraz dokładnością, którą wykorzystuje w pracy instalatora. Każda realizacja, która wychodzi spod jego ręki, jest dokładnie sprawdzana oraz poddawana dokładnym pomiarom. Każdy napotkany problem zamienia w wyzwanie, które dzięki zdobytemu doświadczeniu i determinacji bez problemu rozwiązuje.

Twój Instalator

Doświadczenie i pasja

Twój Instalator to firma istniejąca od 2013 roku, którą tworzy dwoje pasjonatów i ekspertów w swojej dziedzinie oraz setki zadowolonych klientów.

Od samego początku istnienia firmy, głównym celem było wdrażanie innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań w branży instalacji.
Firma „Twój Instalator” to my, Piotr i Marcin. Wybierając nasze usługi, otrzymujesz gwarancję tego, że to właśnie my osobiście będziemy z Tobą na każdym etapie realizacji. Jako założyciele firmy dbamy o jej pozytywny wizerunek oraz osobiście podpisujemy się pod najwyższą jakością wykonanych usług.

+0m2
Położonych metrów ogrzewania podłogowego w tym roku
+0
Zamontowanych pomp ciepła Nibe w tym roku
+0/rok
Zamontowanych kotłów gazowych Buderus w tym roku