Pompy ciepła Szczecin – sprzedaż i montaż

Pompy ciepła – Sklep i montaż

Ponad 100 modeli w sklepie
Buderus | Nibe | Panasonic

Wybór pompy ciepła to przede wszystkim wybór efektywnego, ekonomicznego oraz przyjaznego środowisku systemu ogrzewania. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania zimą oraz chłodzenia latem. Stąd też tak duże zainteresowanie wśród inwestorów montażem pompy ciepła. Jako firma instalacyjna wykorzystujemy sprawdzone i bardzo wydajne systemy pomp ciepła, które gwarantują maksymalne obniżenie kosztów ogrzewania oraz chłodzenia domów i mieszkań.

Skontaktuj się z nami telefonicznie

Tel.: +48 501 086 464

lub wyślij wiadomość

Dofinansowanie na pompy ciepła

Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu pomp ciepła renomowanych firm Buderus i Nibe, które gwarantują bezawaryjną i efektywną pracę przez wiele lat. Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania z programu „czyste powietrze”, co pozwala na obniżenie kosztów, jakie muszą ponieść inwestorzy w celu optymalizacji przyszłych kosztów ogrzewania. Nasi eksperci na bieżąco śledzą informacje związane z możliwością uzyskania dofinansowania przez klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania związane z zakupem i montażem pomp ciepła współfinansowanych przez Ministerstwo Środowiska czy Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła?

Montaż pompy ciepła pozwala na wykorzystanie energii odnawialnej, która znacząco obniża koszty ogrzewania. Natomiast sama energia dostarczana przez pompę ciepła jest czysta i nie wymaga instalowania kominów oraz systemów wentylacji. Decydując się na montaż pompy ciepła, stajemy się mniej zależni od kosztów tradycyjnych cen pali, które byłyby nam potrzebne do ogrzania domu czy mieszkania. Sama praca pompy jest bardzo cicha, zautomatyzowana i nie pływa na obniżenie komfortu mieszkania.

Pompa ciepła to oszczędność na wiele lat

Pompy ciepła zalicza się do odnawialnych źródeł energii, które znacząco obniżają koszty eksploatacji oraz budowy domu. Dzieje się tak przez brak konieczności wykonania pewnego zakresu prac, jak byłby niezbędny przy tradycyjnym systemie ogrzewania. Mowa tu oczywiście o braku konieczności budowania komina czy przyłącza gazowego. Wybór pompy ciepła to również brak konieczności posiadania miejsca na składowanie paliwa i kotłowni.